dowolna

Nieruchomości Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka przy drodze wojewódzkiej 630 w Wólce Górskiej na granicy z Nowym Dworem Mazowieckim. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł41,35 m² 10 495,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe, ciche mieszkanie - Nowy Dwór Mazowiecki - ul. Zakroczymska mieszkanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł104 m² 10 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w urokliwej miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, znajdującym się w malowniczej gminie o tej samej nazwie. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

447 000 zł47 m² 9 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowy Dwór Mazowiecki | ul. Chemików | 3 pokoje Mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane przy ul. Chemików 3. Lokal usytuowany na 4. piętrze w niskiej zabudowie. Dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,60 m² 10 305,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

W centrum miasta, ale W ciszy. Dwupokojowe mieszkanie z loggią i piwnicą w spokojnej, zielonej okolicy. 42,6m: - pokój dzienny (17m) z loggią (2,5m) - sypialnia (8,5m) - widna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,60 m² 10 305,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie 42,60 m w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 007 m² 417 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Działka budowlana w Nowym Dworze Mazowieckim o powierzchni 1007m2. Działka w atrakcyjnym położeniu w pobliżu ul. Wojska Polskiego oraz Szpitala Powiatowego. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł172,44 m² 8 060,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W naszej ofercie pojawił się Dom o pow. użytkowej 172,4 m2, usytuowany przy ul. Sportowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Na parterze znajduje się duży salon (kominek) z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, 38,3 m Lokalizacja: nowy Dwór Mazowiecki Powierzchnia: 38,3 m Rok budowy: 2025 Piętro: 3 (winda w budynku) Rynek: pierwotny /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Do sprzedaży jest część budynku zabytkowej kuźni wybudowanej w 1900 roku w Twierdzy Modlin. Po przebudowie i adaptacji w 2024 roku z historycznego budynek podzielono na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Dom wybudowany z 2000 roku, z cegły oraz pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 700 zł61 m² 13 109,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na sprzedaż w malowniczym Nowym Dworze Mazowieckim, usytuowane przy ulicy Modlińskiej, to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona we wschodniej części Nowego Dworu Mazowieckiego, przy ulicy Okunin. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,60 m² 10 305,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe o powierzchni 42,6 m , położone na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku z 1998 roku. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem cegły.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jest wykończone oraz całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł6 902 m² 209,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - usługowa o pow. 6902 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Działka położona jest przy jednej z głównych dróg dojazdowych do Nowego Dworu Mazowieckiego, około 2 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł1 076 m² 350,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlano - usługowa o pow. 1076 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Działka położona jest około 1/5 km. od centrum miasta i około 3 km do lotniska w Modlinie. W M.P.Z.P.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Osiedle Młodych 3 minuty do szkoły! Idealne dla rodziny z dziećmi Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż ładne, urządzone w nowoczesnym stylu przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w Nowym Dworze Mazowieckim w klimatycznej dzielnicy Twierdzy Modlin. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 53 m2, IV piętro, w Twierdzy Modlin. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, z wyjściem na loggę o pow. 4 m2, pokoju o pow. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Nowodworzanka,Nowy Dwór Mazowiecki

446 900 zł41 m² 10 873,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie 41,10 m położone na trzecim piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku z 1997 roku. Mieszkanie składa się z: oddzielnej kuchni pokoju dziennego sypialni łazienki mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł177 m² 9 322,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom W mieście - ale W ciszy. Dom parterowy, o powierzchni 100m, na działce 900m , wybudowany w 2017 roku. Komfortowy układ pomieszczeń: - salon (31m) z kuchnią (8,26m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

508 000 zł57 m² 8 912,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego. To wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają przestrzeni w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł147 m² 6 066,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży dom typu bliźniak, kazuń-Bielany lokalizacja: nowa inwestycja przy cichej i spokojnej ulicy osiedlowej w Kazuniu-Bielany. Idealne miejsce dla rodzin, osób pracujących zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

460 000 zł44 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży przestronne, klimatyzowane studio położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przejazd 7. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szmaragdowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

1 099 000 zł104 m² 10 567,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł74 m² 8 127,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 4 pok. o pow. 73,70 m2, II piętro, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 18 m2 z wyjściem na loggę o pow. 4 m2, pokoju o pow. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł79 m² 11 727,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Lokal mieszkalny usytuowany w dwupoziomowym segmencie o powierzchni 79,30 m2, na kameralnym osiedlu w Nowym Dworze Mazowieckim. Zestawienie powierzchni parter : - przedsionek o pow. 2,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie 2 - pok. o pow. 60 m2, II piętro. Balkon o powierzchni 6m2. Wysokość pomieszczeń 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

1 250 000 zł91 m² 13 689,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Rezerwacja Segment z ogródkiem i poddaszem | 30 min do Warszawy | Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż komfortowa, bezczynszowa nieruchomość z prywatnym ogródkiem, wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

459 900 zł53 m² 8 677,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 53 m2, i piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2 z wyjściem na balkon o pow. 1,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Dwór Mazowiecki

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

690 000 zł64 m² 10 697,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 5 - pok. o pow. 64,50 m2, parter, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej pow. 16 m2, z wyjściem na loggę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na parterze, w bloku z 2013 roku, o solidnej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 419,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 48 m2, i piętro, w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 18 m2, z wyjściem na balkon, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie 3 - pok. o pow. 99 m2, użytkowej 76 m2, III piętro. Mieszkanie usytuowane w budynku apartamentowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Liliowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

367 000 zł25 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie prywatne Pośrednikom i agencjom uprzejmie dziękuję. Powierzchnia: 25.31 m2 Pomieszczenia: łazienka, salon z aneksem kuchennym, komunikacja Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzębinowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł51 m² 12 643,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż posiadam mieszkanie w Nowym Doworze Mazowieckim os. Jarzebinowa o powoerzchni 50,62m które znajduje się na parterze i do niego przynależy duży ogródek. Osiedle jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemików

Pólko Południe,Nowy Dwór Mazowiecki

449 000 zł46 m² 9 807,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 45,78 m , położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Chemików. Lokal znajduje się na tzw. 1,5 piętrze w 4-piętrowym bloku wejścia do mieszkań usytuowane.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij