dowolna

Nieruchomości Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

460 000 zł44 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży przestronne, klimatyzowane studio położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przejazd 7. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

670 000 zł73 m² 9 128,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne, mieszkanie w budynku z 2013 r. w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie 3 - pok. o pow. 73,40 m2, i piętro, w blok z windą. Mieszkanie podzielone na dwie strefy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malewicza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł53 m² 7 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe w klimatycznej kamienicy w zielonej okolicy w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Malewicza 120, blisko lotniska (6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł29 m² 13 148,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Blisko do pkp I blisko do plaży - świetna lokalizacja. Oprócz tego wszędzie blisko: - do przystanku autobusowego - targowiska miejskiego - przychodni - sklepów - parku Mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 53 m2, III piętro, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 18,40 m2, z wyjściem na balkon o pow. 7 m2, sypialni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

620 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów, jest urządzone, zadbane i gotowe na nowych właścicieli? To 52-metrowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Dębowej w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 38 m2, usytuowane na 1,5 piętrze, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, sypialni o pow. 10 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

305 000 zł41 m² 7 510,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 - pok. o pow. 40,61 m2, II piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 20 m2, widnej kuchni o pow. 10 m2, toalety o pow. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piekarska

Modlin Stary,Nowy Dwór Mazowiecki

836 000 zł138 m² 6 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Dom wolnostojący z dużą działką, tarasem i budynkiem gospodarczym | Gotowy do zamieszkania | 9 min spacerem od stacji Modlin Na sprzedaż przytulny, a zarazem przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zdjęcia mieszkania udostępniam osobom zainteresowanym zapraszam do kontaktu! Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 57 m , położone w centrum Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł36 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36,20 mkw. III piętro, zlokalizowane przy ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok 4 piętrowy z cegły wybudowany w latach 70 tych. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni nowe urządzone mieszkanie w ścisłym centrum Nowego Dworu Maz. , o pow. 50m2. Mieszkanie rozkładowe , położone na Ip w 5p bloku z windą , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

610 000 zł84 m² 7 279,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Wyjątkowa przestrzeń dla rodziny 5 pokoi, dwie łazienki i loggia z widokiem na zieleń! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

419 900 zł48 m² 8 747,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w budynku z 1976 roku, w samym sercu Nowego Dworu Mazowieckiego (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

260 000 zł31 m² 8 414,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,90 m , położone przy ul. 29 Listopada 328 w Nowym Dworze Mazowieckim, na 4. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

798 926 zł61 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

528 000 zł49 m² 10 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje / balkon / dostępne od ręki/ świeżo po remoncie/ piwnica 5,83 m2 w cenie / miejsce parkingowe w cenie- wjazd przez bramę automatyczną otwieraną na pilot / monitoring / teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

798 926 zł61 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

898 800 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 74,9 m , gotowe do wprowadzenia, znajdujące się na 3 piętrze, w budynku z windą, w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukienna

Pólko Północ,Nowy Dwór Mazowiecki

1 200 000 zł104 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy trzystronne, 3- pokojowe mieszkanie z bezpośrednim, niepowtarzalnym widokiem na rzekę narew, o powierzchni 104m2, zlokalizowane przy ul. Sukiennej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Modlin Stary,Nowy Dwór Mazowiecki

840 000 zł89 m² 9 438,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieduzy domek dla 2- 3 osobowej rodzinki. Na dole salon z aneksem,łazienką.Wyjscie na taras i ogród .Na górze 2 pokoje. Na zdjęciach usunięte meble poniewaz sorzedam go beż nich .Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

22 000 000 zł117 394 m² 187,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży położona jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, w rejonie twierdzy Modlin, przy szlakach komunikacyjnych: drogowym - trasa szybkiego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Pólko Północ,Nowy Dwór Mazowiecki

1 105 000 zł200 m² 5 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

[cena do negocjacji] [kupujący nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu domu na kredy : Krótko: bliźniak z 2009 r. / 200 m / 4 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

449 000 zł53 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze (bez windy) przy ulicy Pileckiego 19 na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok z 1983 roku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 380 000 zł130 m² 10 615,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Boża Wola, gmina Jabłonna | Gotowy do zamieszkania Marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zwolnione z podatku pcc (2%) Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

557 000 zł38 m² 14 543,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m2 , położone na trzecim piętrze nowego budynku z 2025 roku, przy ul. Witolda Pileckiego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Pólko Południe,Nowy Dwór Mazowiecki

499 000 zł48 m² 10 450,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie do lekkiego odświeżenia ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żwirowa

Modlin Stary,Nowy Dwór Mazowiecki

555 000 zł185 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Dom wolnostojący, piętrowy o pow. 120 m2 z 1969 roku, w stanie do generalnego remontu (do zrobienia od nowa wszystkie instalacje, remont parteru, piętro do wykończenia, naprawa dachu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pileckiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 402,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,26 m2 , położone na parterze nowego budynku z 2025 roku, przy ul. Witolda Pileckiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obwodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pok. o pow. 81,99 m2, III piętro, w Twierdzy Modlin. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, dwóch przedpokoi, dwóch łazienek, toalety oraz dwóch piwnic. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

799 700 zł61 m² 13 109,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł59 m² 12 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy, urządzony pod klucz do zamieszkania od zaraz apartament z ogródkiem w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł59 m² 12 372,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3