dowolna

Mieszkania w centrum Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w centrum miasta. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni nowe urządzone mieszkanie w ścisłym centrum Nowego Dworu Maz. , o pow. 50m2. Mieszkanie rozkładowe , położone na Ip w 5p bloku z windą , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Nowodworzanka,Nowy Dwór Mazowiecki

760 000 zł67 m² 11 394,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam! Oferujemy do sprzedaży gotowe, nowe mieszkanie o powierzchni 66,7m , z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz schowkiem o powierzchni 4,15m i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazd

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

562 760 zł51 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia od Dewelopera! Mieszkanie M17 - 51,16 m2 Balkon - 7,39 m2 Piętro - 2 Lokalizacja - Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego ul. Przejazd 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

818 790 zł78 m² 10 497,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia od Dewelopera! Mieszkanie M19 - 77,98 m2 Taras - 12,25 m2 Piętro - 3 Lokalizacja - Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego ul. Przejazd 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejazd

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

686 738 zł66 m² 10 405,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia od Dewelopera! Mieszkanie M13 - 65,73 m2 Balkon - 7,39 m2 Kondygnacja - 2 Lokalizacja - Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego ul. Przejazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Nowodworzanka,Nowy Dwór Mazowiecki

795 000 zł67 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do gotowe, nowe mieszkanie. Powierzchnia 66,7m2 mieszkania 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym Schowek 4.15m2 Komórka Lokatorska 3,7m2 Oszklona Loggia 5,4m2 Doskonały rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 56 mkw. w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Blok 4 piętrowy (bez windy) z 1975 roku. Stan prawny. Mieszkanie bez przeciwskazań do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Nowym Dworze Mazowieckim ,bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

880 000 zł67 m² 13 193,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w cenie z garażem podziemnym - Rezydencja Jarzębinowa Nowy Dwór Mazowiecki 66,7 m + garaż podziemny + schowek 4,15 m kw + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

792 000 zł61 m² 12 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam wraz z meblami i całym wyposażeniem, piękne mieszkanie w wysokim standardzie, wykonane pod siebie z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia 61 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł74 m² 8 548,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z znami kupisz bezpieczenie Dwustronne, wygodne, czteropokojowe mieszkanie o następującym układzie: - salon oraz jedna z sypialni na stronę południowo - zachodnią, doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 - pok. o pow. 54 m2, parter, w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na loggę, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chemików

Pólko Południe,Nowy Dwór Mazowiecki

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł39 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bezpośrednio, nie płacę prowizji pośrednikom Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38,7m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku przy ul. Targowej w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

622 000 zł57 m² 10 912,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: nowy Dwór Mazowiecki - Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju z 3 szafami, sypialni, dużym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: nowy Dwór Mazowiecki - Osiedle Dębowy Park |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

455 000 zł53 m² 8 601,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie lub mieszkanie dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mieszkanie posiada widne pokoje, dużą otwartą kuchnię, łazienkę, toaletę oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, blok po remoncie, klatka schodowa bardzo zadbana Budynek otoczony jest zielonym ogrodem z wysokimi drzewami. Dwupokojowe, osobna widna kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

466 212 zł59 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Bezpieczny kredyt 2% bez wkładu własnego. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Szukasz przestronnego mieszkania? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

385 548 zł43 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Bezpieczny kredyt 2% bez wkładu własnego. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Szukasz przestronnego mieszkania? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

575 436 zł73 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Bezpieczny kredyt 2% bez wkładu własnego. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

510 800 zł65 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny pod Warszawą? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

247 101 zł27 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Bezpieczny Kredyt 2% bez wkładu własnego. Bezpośrednio od dewelopera. Szukasz kawalerki w atrakcyjnej cenie? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Ostanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

422 500 zł58 m² 7 336,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z nami kupisz bezpiecznie. Bez opłaty pcc, bez prowizji. Termin realizacji II kwartał 2023 roku. Oferujemy do sprzedaży nowobudowane apartamenty na kameralnym osiedlu budynków dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł58 m² 7 813,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z nami kupisz bezpiecznie. Bez opłaty pcc, bez prowizji. Termin realizacji II kwartał 2023 roku. Oferujemy do sprzedaży nowobudowanych apartamentów na kameralnym osiedlu budynków dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestronnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu przy ulicy Okunickiego w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

580 000 zł84 m² 6 894,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z nami kupisz bezpiecznie. Bez opłaty pcc, bez prowizji. Termin realizacji I kwartał 2024 roku. Oferujemy do sprzedaży nowobudowane apartamenty na kameralnym osiedlu budynków dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł88 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe miieszkanie Z możliwością łatwego wydzielenia czwartego niezależnego pokoju. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska (ok. 3 m2) płatne dodatkowo 60.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł36 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, nowy Dwór Mazowiecki Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2 pokojowe, w atrakcyjnej lokalizacji Nowy Dwór Mazowiecki. Czynsz najmu 2200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

354 825 zł42 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji dla kupującego 0% pcc lokalizacja Świetna komunikacja z Warszawą (30 min. kolejką do centrum Warszawy - pociągi co 30 min.)! Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł64 m² 8 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie 4 pokojowe na III piętrze w centrum "osiedla młodych" w Nowym Dworze Maz. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Blisko szkoła, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mazowiecka

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

256 000 zł27 m² 9 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - o powierzchni 26,7m2, usytuowana na czwartym piętrze w bloku zlokalizowane w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Mazowieckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

359 000 zł53 m² 6 722,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,40 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1978 roku -nowy Dwór Mazowiecki, centrum, ul. Ignacego Paderewskiego Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł44 m² 9 993,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,53 m , 1 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 2023 roku -nowy Dwór Mazowiecki, ul. Partyzantów. W skład lokalu wchodzi: - salon plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł88 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na bardzo wysokim parterze przy ulicy Zakroczymskiej 42. Możliwość wydzielenia 4 pokoju. Sama inwestycja z 2008 roku znajduje się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

262 775 zł31 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Bezpieczny Kredyt 2% bez wkładu własnego. Bezpośrednio od dewelopera. Szukasz kawalerki w atrakcyjnej cenie? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 37 m2, III piętro, w centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij