dowolna

Mieszkania w centrum Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

384 000 zł64 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia od zaraz- nowy Dwór Mazowiecki. Prezentujemy Państwu kolejne atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, ale na rynku wtórnym. Cena odbiega od ceny deweloperskiej, jak sami Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 700 zł38 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w centrum to ta oferta jest dla Ciebie. Dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze. Blok po termoizolacji, klatka schodowa po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do wprowadzenia od zaraz prezentujemy Państwu duże mieszkanie na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim. Spokojna okolica, życzliwe sąsiedztwo i dobrze rozwinięta infrastruktura to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 mkw. na 3 piętrze w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie znajduję się na osiedlu zamkniętym. Blok z 2008 roku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 mkw położone w centrum Nowego Dworu Maz. Budynek z 2018 roku wyposażony w windę. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

249 000 zł34 m² 7 217,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, piwnicą i prywatnym parkingiem dla mieszkańców! Doskonała propozycja zarówno dla singla jak i pary! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe położone w samym centrum miasta więc wszystko jest w zasięgu ręki. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt agd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

175 000 zł51 m² 3 452,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Z nami kupisz bezpiecznie Na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Całość wymaga remontu, stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o pow. 28 m2, piętro II, w centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 16 m2, aneksu kuchennego o pow. 6 m2, przedpokoju o pow. 3 m2, łazienki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

170 000 zł51 m² 3 353,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania dwupokojowego w centrum miasta? Ta oferta powinna Ci się spodobać. Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magistracka

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 38 mkw położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie mieści się w centrum miasta przy jednej z osiedlowych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

325 000 zł73 m² 4 452,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z nami kupisz bezpiecznie! Duże mieszkanie o łącznej powierzchni 73m2 w ścisłym centrum Nowego Dworu Maz. Na mieszkanie składa się: duży przedpokój (9,50m2) prowadzący bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 50 mkw położone w centrum miasta. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w budynku z 2009 roku. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 40 m2, II piętro w Pomiechówku. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 15 m2, sypialni o pow. 10 m2, kuchni o pow. 9 m2, łazienki o pow. 3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w dogodnej lokalizacji. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, usytuowane na parterze w trzypiętrowym bloku z 2008 r. Świetna lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

155 000 zł31 m² 4 983,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Z nami kupisz bezpiecznie! Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31,10m2 zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Maz. Mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukienna

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Z nami kupisz bezpiecznie! Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 33m2 z pięknym widokiem na rzekę! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 3 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

193 000 zł49 m² 3 976,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok.49 mkw położone na drugim piętrze. Mieszkanie mieści się w centrum miasta przy ul. Warszawskiej. Lokal składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

193 000 zł49 m² 3 976,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok.49 mkw położone na drugim piętrze w centralnej części miasta. Mieszkanie rozkładowe wejścia do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

138 000 zł37 m² 3 819,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieduże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw położone w centrum miasta. Mieszkanie na czwartym, ostatnim piętrze widne i słoneczne z pięknym widokiem na miasto. Pokoje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

258 615 zł57 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedsięwzięcie deweloperskie , willa legionów , to inwestycja położona w Nowym Dworze Mazowieckim w narożniku ulic Legionów i Okrzei. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

220 410 zł49 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

245 000 zł66 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 66,25 m2, III piętro, w N.D.Maz. Mieszkanie składa się pokoju dziennego o pow. 16 m2, pokoju o pow. 15 m2, sypialni o pow. 14 m2, kuchni o pow. 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

189 000 zł41 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz fajnego mieszkania, które jest gotowe do zamieszkania. To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. - ogródek - nowocześnie urządzone - miejsce parkingowe Mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęcza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

290 000 zł52 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 52,20 m2, III piętro, w N.D.Maz. Blok z windą, usytuowany w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwie strefy, dzienną i sypialnianą. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mały apartament mieszczący się na zamkniętym osiedlu nieopodal centrum Nowego Dworu Mazowieckiego w budynku z 2011 roku. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe położone w samym centrum miasta więc wszystko jest w zasięgu ręki. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

185 000 zł48 m² 3 826,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok.49 mkw usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie w centrum miasta wokół pełna infrastruktura a jednocześnie oddalone od głównych, głośnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla pary lub singla Do wynajęcia od 15 marca ładne mieszkanie jednopokojowe w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 45 mkw mieszczące się w nowym budynku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

293 000 zł66 m² 4 501,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Czy zależy Ci, żeby mieć wszędzie blisko? To idealnie trafiłeś. Rozkładowe mieszkanie w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, składające się z: trzech pokoi, osobnej i widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Poszukujesz mieszkania na którym chcesz zarabiać? Jeśli tak to jest oferta dla Ciebie. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 idealnie nadaje się pod wynajem. Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł68 m² 3 660,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To dobrze trafiłeś. - świetna lokalizacja - gotowe do zamieszkania - po remoncie Trzypokojowe mieszkanie w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 500 zł52 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego przy ul.Warszawskiej. mieszkanie dostępne od 9 grudnia 2017. Mieszkanie składa się z holu wejściowego, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 65M2 po remoncie! idealna lokalizacja, pełna infrastruktura W okolicy! Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe W nowej inwestycji! Mieszkanie o powierzchni 72m2, 3 pokojowe znajduje się w jednej z najnowszych i atrakcyjniejszych inwestycji w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2- pokojowe na drugim piętrze w ładnej kamienicy w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego przy ulicy Zakroczymskiej 3. Mieszkanie w pełni umeblowane co widać na zdjęciach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

250 000 zł68 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wygodne,ciche i w pełni wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum.Do mieszkania przynależy piwnica,miejsce parkingowe na ogrodzonej posesji.Mieszkanie składa się z trzech pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 pod Warszawą Nowy Dwór Mazowiecki- twierdza Modlin. Lokal środkowy znajduję się na II pietrze w bloku o dwóch kondygnacjach. Własnościowe Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

214 999 zł54 m² 3 981,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zachęcam do zapoznania się z mieszkaniem idealnym dla rodziny z dziećmi: - bliskość przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum (200-300m) - bezpośrednio za blokiem kameralny, zacieniony plac.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij