dowolna

Mieszkania w centrum Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 29 Listopada

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

495 000 zł64 m² 7 795,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż ciekawe 4-pokojowe mieszkanie (63,5 m2) w atrakcyjnej lokalizacji, jaką jest Twierdza Modlin i tylko 3 km od najbliższej stacji pkp. Rozkład mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarzębinowa

Nowodworzanka,Nowy Dwór Mazowiecki

725 000 zł58 m² 12 502,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne i elegancko urządzone mieszkanie o powierzchni 57,99 m , położone w spokojnej, zielonej części Nowego Dworu Mazowieckiego na prestiżowym osiedlu Jarzębinowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obwodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł63 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie (62,75 m2) w atrakcyjnej lokalizacji, jaką jest Twierdza Modlin i tylko 3 km od najbliższej stacji pkp. Układ mieszkanie bardzo rozsądny Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

565 000 zł73 m² 7 739,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4 pokoje/przepiękna okolica/park/rzeka/duży balkon/piwnica 5,2m2 w cenie/spokojna okolica/dobra lokalizacja/miejsca parkingowe/dobry dojazd do Warszawy/bliskość lotniska w Modlinie/niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malewicza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł53 m² 7 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe w klimatycznej kamienicy w zielonej okolicy w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Malewicza 120, blisko lotniska (6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Okrzei

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

460 zł43 m² 10,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu na ulicy Okrzei 1. na osiedlu zamkniętym pierwszy wynajem. Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł29 m² 13 148,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Blisko do pkp I blisko do plaży - świetna lokalizacja. Oprócz tego wszędzie blisko: - do przystanku autobusowego - targowiska miejskiego - przychodni - sklepów - parku Mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zdjęcia mieszkania udostępniam osobom zainteresowanym zapraszam do kontaktu! Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 57 m , położone w centrum Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni nowe urządzone mieszkanie w ścisłym centrum Nowego Dworu Maz. , o pow. 50m2. Mieszkanie rozkładowe , położone na Ip w 5p bloku z windą , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

419 900 zł48 m² 8 747,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w budynku z 1976 roku, w samym sercu Nowego Dworu Mazowieckiego (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

898 800 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 74,9 m , gotowe do wprowadzenia, znajdujące się na 3 piętrze, w budynku z windą, w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukienna

Pólko Północ,Nowy Dwór Mazowiecki

1 200 000 zł104 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy trzystronne, 3- pokojowe mieszkanie z bezpośrednim, niepowtarzalnym widokiem na rzekę narew, o powierzchni 104m2, zlokalizowane przy ul. Sukiennej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

449 000 zł53 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze (bez windy) przy ulicy Pileckiego 19 na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok z 1983 roku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zwolnione z podatku pcc (2%) Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Pólko Południe,Nowy Dwór Mazowiecki

499 000 zł48 m² 10 450,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie do lekkiego odświeżenia ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (26m2) położone w kompleksie apartamentowców (dębowy Park) przy ul. Dębowej 82 w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Pólko Południe,Nowy Dwór Mazowiecki

510 000 zł48 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarzębinowa

Nowodworzanka,Nowy Dwór Mazowiecki

743 800 zł58 m² 12 826,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i elegancko urządzone mieszkanie o powierzchni 57,99 m , położone w spokojnej, zielonej części Nowego Dworu Mazowieckiego na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł72 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum miasta, blisko park, szkoła, przedszkole, sklepy, apteka, centrum handlowe. Bardzo dobry dojazd do Warszawy ze stacji pkp, która jest w odległości 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

699 000 zł75 m² 9 570,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Jeśli szukasz mieszkania, którego lokalizacja zapewni komfort życia, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Opis Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

445 800 zł42 m² 10 524,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Młodych w spokojnej, zielonej części miasta. Wygodny układ dwa oddzielne pokoje, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarzębinowa

Nowodworzanka,Nowy Dwór Mazowiecki

753 800 zł58 m² 12 998,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką | ul. Jarzębinowa, nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalne i elegancko urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Pólko Południe,Nowy Dwór Mazowiecki

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w budynku z 1976 roku - w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Dwór Mazowiecki

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zwolnione z podatku pcc (2%) Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m w Nowym Dworze Mazowieckim. Położone na parterze nowego.