dowolna

Mieszkania wyremontowane Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty sprzedaży i wynajmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe w cichej okolicy z widokiem z okna na drzewa w bliskiej odległości.W pełni umeblowane.Wynajem na dłuższy okres.Mieszkanie odnowione dostępne od zaraz. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dębowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Dębowej 54 - Nowy Dwór Mazowiecki Wymagana umowa najmu okazjonalnego Dodatkowe opłaty: - kaucja 2400 zł - czynsz administracyjny - 405 zł - prąd według zużycia mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dębowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

337 000 zł23 m² 14 652,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni całkowitej 23m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. W skład nieruchomości wchodzi: -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Gen. J. Bema (modlin Twierdza). Mieszkanie ma powierzchnię 53,54 m2 i w jego skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dębowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

730 000 zł80 m² 9 068,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80.5 m2 z ogromną piwnicą 20.5 m2 oraz dwoma balkonami. Znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, niedaleko Warszawy. To świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

670 000 zł84 m² 7 995,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, pięciopokojowe w pełni wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie zostało całkowicie wyremontowane, wymienione instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

745 000 zł80 m² 9 254,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

669 000 zł57 m² 11 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe narożne mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu Dębowy Park w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z: -salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

580 000 zł64 m² 8 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Okazja | 64.5 M2 | 4 POK | MODLIN | LOTNISKO Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego, odnowionego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie własnościowe po całkowym remoncie 07.2024. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze , powierzchnia 53,5 m, składa się z 2 oddzielnych pokoi , zamkniętej i widnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni nowe urządzone mieszkanie w ścisłym centrum Nowego Dworu Maz. , o pow. 50m2. Mieszkanie rozkładowe , położone na Ip w 5p bloku z windą , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, składa się dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju i łazienki. Metraż mieszkania to 48m2 oraz przynależna piwnica 5,40m2. Meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

735 000 zł71 m² 10 409,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja | 71 M2 | 3 pok | nowy dwór maz Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie 70.61 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2007 roku. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, z balkonem 32m2 w cichej okolicy, i piętro, parking "pod blokiem" do wynajęcia od zaraz. 2100 zł - w tym czynsz do wspólnoty , dodatkowe opłaty za zużycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Nr 9,Nowy Dwór Mazowiecki

529 000 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry Oferuje mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Dębowym w Nowym Dworze Mazowiecki. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym oraz oddzielną sypialnią Klimatyzowane Duży ogólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Kawalerkę w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul.Lotników Mieszkanie świeżo po remoncie, cena 2400, reszta "do dogadania" Szczegóły pod nrem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł39 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bezpośrednio, nie płacę prowizji pośrednikom Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38,7m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku przy ul. Targowej w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju z 3 szafami, sypialni, dużym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Młodych,Nowy Dwór Mazowiecki

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję nowe ładne mieszkanie położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy rtm.Witolda Pileckiego 92a. Składa się z salonu otwartego z kuchnią, dwóch sypialni,korytarza z szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pokoi (można powrócić do pierwotnego, 3 pokojowego układu), osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, blok po remoncie, klatka schodowa bardzo zadbana Budynek otoczony jest zielonym ogrodem z wysokimi drzewami. Dwupokojowe, osobna widna kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Młodzieżowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

645 000 zł62 m² 10 403,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Młodzieżowej w Nowym Dworze Mazowieckim, umeblowane i wyposażone do wejścia od zaraz! Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 3 piętrowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł67 m² 8 184,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne, mieszkanie w budynku z 2014 roku, na osiedlu Dębowy Park w Nowym Dworze Mazowieckim. Przestronne mieszkanie 3 - pok. o pow. 67,20 m2, usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

394 337 zł52 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez ukrytych kosztów, bez podatku pcc 2% Mieszkanie 3 pokoje z bardzo dobrym rozkładem pokoi, powierzchnia 52,23 m2, wysoki standard budynku Do wyboru możemy kupić miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia od zaraz - Nowy Dwór Mazowiecki. Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Młodych. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł64 m² 7 596,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 5 - pok. o pow. 64,50 m2, parter, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej pow. 16 m2, z wyjściem na loggę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

715 000 zł116 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną nieruchomość w zabudowie segmentowej usytuowaną na tle rozległego kompleksu leśnego w Nowym Dworze Mazowieckim, w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł46 m² 7 623,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe do remontu, 200 m do plaży nad Narwią oferta na wyłączność Mieszkanie znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim malowniczo położonym nad Narwią i Wisłą. To urocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bohaterów Modlina

Okunin,Nowy Dwór Mazowiecki

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie w szeregowcu. Dwupiętrowe, 1 piętro plus poddasze. Mieszkanie jest nowe, przestronne, dwustronne, w pełni umeblowane. W skład mieszkania wchodzi 5 samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł56 m² 7 098,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja. Lokalizacja nieruchomości z całą niezbędną infrastrukturą na wyciagnięcie ręki. To dobra propozycja dla poszukujących 3 lub 4 pokojowego mieszkania pod inwestycję lub wynajem. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukienna

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio.Nowe mieszkanie z widokiem na rzekę Narew. Najem tylko okazjonalny może być dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 48 m2, III piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, sypialni o pow. 10 m2, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z nami wynajmiejsz bezpieczenie. Samodzielny pokój do wynajęcia z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Pokój wyposażony jest w stół cztery krzesła, plazmowy telewizor, stałe łącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł64 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam lub zamienię ładnie wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 położone na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł37 m² 9 144,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Poszukujesz 2 pokojowego przestronnego mieszkania po generalnym remoncie? W takim razie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Planujesz zamieszkać w komfortowym, ciepłym mieszkaniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy dwór mazowiecki - 72m2 - 4 pokoje - 495 tys zł Przestronne czteropokojowe mieszkanie położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie to 25m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

379 800 zł52 m² 7 248,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje - 52,4m2 - 3 pokoje - widna kuchnia Rzadko spotykane trzy pokojowe mieszkanie na nie dużym metrażu 52,4m2 położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

260 500 zł32 m² 8 140,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka - 32m2 - możliwość wydzielenia dwóch pokoi Przytulna kawalerka położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie to 23m2 salonu połączonego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij