dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Nowy Dwór Mazowiecki - Lista ofert

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pileckiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

525 000 zł36,24 m² 14 486,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem wysoki standard, gotowe do zamieszkania. Nowe budownictwo (2025) zostań pierwszym właścicielem! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,75 m² 9 528,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

659 000 zł43,90 m² 15 011,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są mieszkania i są nieruchomości, które przyciągają uwagę od pierwszej chwili. Ta oferta bez wątpienia do nich należy. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9 m z.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53,03 m² 8 862,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na dzień otwarty - 28.02.2026 (SOBOTA) GODZ: 10:00-13:00. Prezentacja tylko po wcześniejszym uzgodnieniu godziny. Zamieszkaj spokojnie. Żyj wygodnie. Dojeżdżaj szybko. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam nowe mieszkanie przy ul. Długiej, wyposażone w wysokim standardzie, pod klucz - gotowe do zamieszkania, na parterze 3 pietrowego budynku. 53 m.kw. Salon (jadalnia, sofa, stolik kawowy, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 150 zł27 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2, II piętro, usytuowana przy ul. Lotników w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł63,50 m² 7 717 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo ładne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 znajdujące się w Twierdzy Modlin przy ulicy 29 listopada kilkanaście minut pieszo od stacji pkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,70 m² 8 127,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 4 pok. o pow. 73,70 m2, II piętro, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 18 m2 z wyjściem na loggę o pow. 4 m2, pokoju o pow. 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 - pok. o pow. 64 m2, III piętro, na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na loggę, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 53 m2, i piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2 z wyjściem na balkon o pow. 1,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Harcerska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł47,89 m² 10 419,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 48 m2, i piętro, w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 18 m2, z wyjściem na balkon, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,50 m² 10 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 5 - pok. o pow. 64,50 m2, parter, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej pow. 16 m2, z wyjściem na loggę.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,75 m² 9 842,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie do lekkiego odświeżenia ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

599 500 zł65,20 m² 9 194,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,20 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na parterze, w bloku z 2013 roku, o solidnej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł37,48 m² 11 205,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37,48 mkw. parter, zlokalizowane przy ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok 3 piętrowy z cegły wybudowany w latach 60 tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż ciekawe 4-pokojowe mieszkanie (63,5 m2) w atrakcyjnej lokalizacji, jaką jest Twierdza Modlin i tylko 3 km od najbliższej stacji pkp. Rozkład mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

799 700 zł61 m² 13 109,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł84,80 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,8m z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61,42 m² 7 977,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Z nami kupisz bezpiecznie. Zapraszamy do zakupu wygodnego i przestronnego trzypokojowego mieszkania w historycznym otoczeniu Kasyna Oficerskiego oraz parku "trzech Kultur". Otoczenie sprzedawanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 80m2 położone na 1 piętrze w kamienicy w centrum Nowego Dworu. 3 pokoje,kuchnia,łazienka,dwa balkony. Nie ma czynszu dla wspólnoty. Czynsz najmu 3000 zł,dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Funkcjonalne, przestronne i bardzo dobrze utrzymane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku przy ul. Długiej w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł67 m² 15 149 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania luksusowy apartament na najbardziej prestiżowym osiedlu w Nowym Dworze Mazowieckim jakim jest 17. Dzielnica. Apartament ma powierzchnię 67 m2, składa się z ogromnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

720 000 zł72,01 m² 9 998,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, wyremontowane mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 72 Oferuję na sprzedaż w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego przy ul. Inżynierskiej. Powierzchnia mieszkania to 50m2, położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł70 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 70 m2 w bardzo dogodnej lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim. Składa się z 3 pokoi, wygodnego przedpokoju, dużej kuchni oraz przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,90 m² 10 517,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Nowym Dworze Mazowieckim, w cichej i spokojnej okolicy osiedla Młodych, przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 74 m | balkon | duży potencjał | nowy dwór mazowiecki - osiedle młodych Szukasz dużego mieszkania dla rodziny albo inwestycji, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł42,36 m² 8 734,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Umowa na wyłączność - kupujący nie płaci wynagrodzenia! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe, piony.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł70 m² 8 957,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na rynku. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,78 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,99 m² 12 023,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta oferta przy ulicy Chemików 6 w Nowym Dworze Mazowieckim może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

566 566 zł60,10 m² 9 427,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 60,1 m w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż oferujemy nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 72 m , położony na 3. piętrze (bez windy) w przedwojennej kamienicy po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

511 000 zł47 m² 10 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z 3 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo przynależy piwnica oraz przylega balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

2 400 zł35 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 35m2 położona na 2 piętrze w kamienicy w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Pokój ,kuchnia,łazienka ,dwa balkony. Mieszkanie zupełnie nowe ,wyposażone. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł41,35 m² 10 495,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe, ciche mieszkanie - Nowy Dwór Mazowiecki - ul. Zakroczymska mieszkanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Magistracka

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjny apartament o powierzchni 38 m2 usytuowany na paterze, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie wykończone bardzo dobrej jakości materiałami. Wyposażone w nowiutkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

447 000 zł47 m² 9 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowy Dwór Mazowiecki | ul. Chemików | 3 pokoje Mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane przy ul. Chemików 3. Lokal usytuowany na 4. piętrze w niskiej zabudowie. Dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł38,30 m² 14 360,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, 38,3 m Lokalizacja: nowy Dwór Mazowiecki Powierzchnia: 38,3 m Rok budowy: 2025 Piętro: 3 (winda w budynku) Rynek: pierwotny /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

799 700 zł61 m² 13 109,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij