dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł37 m² 9 144,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Poszukujesz 2 pokojowego przestronnego mieszkania po generalnym remoncie? W takim razie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Planujesz zamieszkać w komfortowym, ciepłym mieszkaniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 800 zł40 m² 45,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 40 m2, i piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie umeblowane. Cena najmu wynosi 1800 zł + opłata za energię elektryczną, ogrzewanie, wodę i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 4 pok. o pow. 54,60 m2, i piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju. Aktualnie duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Mieszkanie 46m2 .Trzy pokoje z balkonem plus garaż wolnostojący oddalony od bloku 20m. Mieszkanie po kapitalnym remoncie ,wymienione okna instalacja elektryczna ,hydraulika .Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,18 mkw w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze i stanowi odrębną własność, posiada wykupione grunty oraz księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

235 000 zł39 m² 6 081,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 - pok. o pow. 38 m2, parter, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 20 m2, widnej kuchni o pow. 9 m2, toalety o pow. 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

300 000 zł53 m² 5 671,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, blok ocieplony po remoncie, klatka schodowa z glazurą i terakotą. Budynek otoczony dużym zielonym ogrodem z wysokimi drzewami, przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł66 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje w centrum miasta (66 m2). Bardzo widne i ciepłe mieszkanie z balkonem. Pierwsze piętro bez windy. Przed blokiem ogólnodostępne, bezpłatne miejsca parkingowe. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

315 000 zł54 m² 5 884,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w cichej okolicy na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w bloku trzy piętrowym. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 27 mkw., na 4 piętrze, zlokalizowana na Osiedlu Pólko w Nowym Dworze Mazowieckim. Rozkład mieszkania: -salon o powierzchni 15 mkw.; -kuchnia o pow.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

314 000 zł53 m² 5 935,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. - balkon - piwnica - zielona okolica Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

338 000 zł56 m² 5 988,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow 56,44 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Funkcjonalny rozkład, do każdego z pomieszczeń wejście z przedpokoju. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł64 m² 7 596,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 5 - pok. o pow. 64,50 m2, parter, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej pow. 16 m2, z wyjściem na loggę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okaza! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w świetnym punkcie Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią i dwóch sypialni. Z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

800 zł10 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Z nami wynajmiejsz bezpieczenie. Samodzielny pokój do wynajęcia. Pokój wyposażony jest w nową wersalkę plazmowy telewizor, stałe łącze internetowe + tv. Szafę, komodę. Idealny dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Modlin Twierdza,Nowy Dwór Mazowiecki

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z nami wynajmiejsz bezpieczenie. Dwa w jednym, połączone ze sobą od zawsze, kawalerka z widną kuchnią i osobną łazienką oraz trzypokojowe mieszkanie z łazienką i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Z nami wynajmiejsz bezpieczenie. Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnia i łazienką z wc. Mieszkanie świeżo wyremontowane. Nowa zabudowa kuchenna, lodówka, płyta grzewcza, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 36 m2, II piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2 z wyjściem na balkon o pow. 4 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Nowy Dwór Mazowiecki

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Do wynajęcia praktycznie od zaraz, trzypokojowe mieszkanie w centrum ndm. Czyste i zadbane w niższym standardzie wyposażenia. Agd: pralka, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazowiecka

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 800 zł31 m² 57,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka o powierzchni 31,30 m2 zlokalizowana przy ul. Mazowieckiej w Nowym Dworze Maz. na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 mkw na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze w bloku trzy piętrowym. Blok z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł40 m² 7 052,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 39,70 m2, i piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 12 m2 z wyjściem na balkon o pow. 2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena. Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 49,7 mkw. w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Brak zadłużeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni łącznej 28,76 mkw. na Osiedlu Pólko w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieruchomość znajduję się na 1,5 piętrze w bloku 4,5 piętrowym z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w centrum miasta. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z w-c,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

168 000 zł27 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 mkw na 4 piętrze w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok 4 piętrowy z wielkiej płyty z roku 1975. Rozkład mieszkania: -salon o powierzchni 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie znajduję się na parterze w bloku z wielkiej płyty. Opłata za najem 1250 zł +media (prąd, woda, gaz) + 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 49,7 mkw. w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Brak zadłużeń i obciążeń. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 48 m2, parter w centrum miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

295 000 zł37 m² 7 934,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Fajne rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2, III piętro w bloku nieopodal centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Salon połączony z aneksem kuchennym. Oddzielna sypialnia, łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł64 m² 6 359,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim na Osiedlu Młodych przy ul. Pileckiego. Oferta bez prowizji dla kupującego! Mieszkanie składa się z: - oddzielny salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 66 m2, II piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się pokoju dziennego o pow. 16 m2, pokoju o pow. 14 m2, sypialni o pow. 12 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 53 mkw. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek ocieplony z ładną, czystą elewacją, kladki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malewicza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 53 mkw położone w zielonej dzielnicy miasta Modlinie Twierdzy. Mieszkanie mieści się w dwupiętrowym bloku na drugim piętrze. Budynek ocieplony z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, 2 pokojowe, na osiedlu Pólko w Nowym Dworze Mazowieckim. Piętro 1,5 z 4,5. Blok z lat 1975 roku. Mieszkanie nie posiada księgi wieczystej, bez.